top of page
book-header-1024x351.png
הספר.jpg
טיולי חגים (9).png

מאז אותו הלילה בו הופיעו על סף דלתי "מדריכי האור", עברו שבע שנים. שנים בהן בחשתי בנשמתי, כעסתי, חשתי כאב, וגופי דאב בחולי שלא יכולתי להגדיר. ברחתי פעם אחר פעם, וקשה היתה עבורי ההבטחה לעמוד מול מראת חיי. טוב היה בעיניי לחזור אל חיי הקודמים ולשבת בתחום הנוחות, עד אשר הבנתי, כי מחויבת אני לנדר שנדרתי, וכי העברת ידע זה הוא צו נשמתי. נמצאתי מחוזקת על ידי מלוויי, שלא פעם מסריהם נראו הזויים בעיניי, אך מילותיהם כמו נחל תת קרקעי, הזורם בשקט אל בינתי ואל ליבי.

למדתי להבין כי תהליך זה איננו חד פעמי – אין בו קסמים או קיצורי דרך, אלא למידה אינסופית את רזי התיווך בין המימד הפיזי למימד האנרגטי, בין המודע לתת המודע ובין הגשמי לרוחני שבחיי.

 

"כרוך בינתך לליבך" הינו מסע רוחני של הנשמה, במעברה מחשיבה קורבנית לחירות רגשית, ומראיה הגיונית לראיית הלב. זהו מסע מרתק אל רבדיה העמוקים ביותר של הנפש, תוך התגברות על פחדים וספיקות, והארתם בעזרת מודעות חומלת ויומיומית, וחידוד תובנות.

זהו מסע רוחני העובר לעיתים על גשר צר מאוד, אך הוא הדרך להדלקת נר התמיד, הדולק במשכנם של בני חורין.

הסיפור של הספר עצמו מתחיל בינואר 2007. 

מתוך שיגרת חיים נורמטיבית, אני מוצאת עצמי נסחפת למסע רוחני מרתק, כשבהרף עין נלקחת ממני השליטה על חיי.

באחד מהלילות הלבנים שפקדו אותי, התיישבתי בהיסוס למול המחשב, הנחתי את ידיי על המקלדת.

מה שנכתב מלילה זה והלאה סחף אותי למסע מרתק, מלווה בהרבה פחדים, סקפטיות, ואפילו מרד למול התהליך שמתחולל בתוכי. אני, מלכת החשיבה הרציונאלית, כותבת בלילות – מסרים. מסרים של תובנות, של דרך חיים מבריאה ושל ריפוי עצמי בדגש על ההבנה כי אין אדם זהה לחברו וכי בכל אחד מאתנו טמון ניצוץ ייחודי המבדיל אותנו מהאחר. ניצוץ זה הינו "צופן השם" והוא מכיל בתוכו את האתגרים והפתרונות של מסע חיינו.

שני חששות מהותיים ליוו אותי בזמן כתיבת המסרים:

האחד – שאני מאבדת את שפיות דעתי.

השני – מה יגידו?

״כרוך בינתך לליבך״ יצא בהוצאה עצמית ועוסק בתובנות הריפוי העצמי המבוסס על מסרים שנכתבו במשך 7 שנים רציפות. מסרים אשר הובילו אותי למסע פנימי, מסע אשר יצר שינוי עמוק במבנה אישיותי, שינוי שלא פירק את האדם שהייתי אלא העצים את איכויותיי, ומיזער את קשיי.

המסרים לימדו אותי לראות את הנתיב עליו אני פוסעת, להביט אל תוכו ותוכנו, לזהות את האתגרים המצויים בחיי ולהבין כי ניתנת לי זכות בחירה בכול פעם שעומדת אני למול בורות אלו אם להיכנס אל תוכם או לעקפם. 

המידע המצוי בספר מאפשר לכל אדם החפץ בכך להכיר את האתגרים של חייו,  ואת הדרך לפצח את  ה"מטריקס" המניע אותו.

 

קצת על מבנה הספר:

מיד כשהתחלנו לעבד ולגבש את החומרים, הבנו שהוא מחולק בצורה מאד ברורה לשני חלקים שונים, שאין לנו כל אפשרות להפריד ביניהם:

החלק הראשון – מדבר על הלבטים האישיים, על תובנות והתבוננות ישירה ללא הסתר או פחד על תהליכי החיים, על בחירות ועל החשיבות הרבה בלקיחת אחריות. על שבעה שלבים של התעוררות.

החלק השני – מוגש ככלי טיפולי, העוסק בצופן שם האדם המצוי בשם בן ע"ב השמות. הוא חושף בפנינו את האתגרים, ונותן לנו כלים למקסם את הפוטנציאל הטמון בתוכנו.

החלק השלישי – לכל ספר מצורף דיסק נפלא של "ניגוני תפילות" התואמות את שלבי ההתעוררות.

bottom of page